Tipy a Triky stránek

Věříme, že stránky S dětmi proti obezitě budou pro Vás uživatelsky vstřícné.

s dětmi proti obezita

Stránky jsou sestavené především jako rozcestník, který Vás má provést problematikou dětské nadváhy.
Odkazy, za kterými se skrývá přepojení na další stránku, která se zabývá příslušnou problematikou, jsou v textu zvýrazněny modře a při přejetí kurzorem zoranžoví. Odborní garanti nezištně garantují  obsah stránek projektu S dětmi proti obezitě, ale garanti nemohou zodpovídat za obsah odkazů mimo tyto webové stránky. Pokud Vás odkaz negativně zaskočí, neváhejte nás kontaktovat. Na Vaše návrhy se těšíme a bude se jim snažit přizpůsobit.

zarovkaLogo žárovky Vás v textu upozorňuje na uživatelský typ, radu nebo doporučení, které na příslušné stránce naleznete.

tvoLogo televize Vás v textu upozorňuje na videa a mediální odkazy, které se otevřou v samostatném okně.

 

Při prokliku na nadpis se rozvine textové pole
Toto uspořádání slouží k přehlednosti a racionální úpravě webových stránek, tak abychom je nezahlcovali přemírou textu. Věříme, že si na tuto optimalizaci brzy zvyknete.
Váš názor
Obsah těchto textových polí v sekci Váš názor zpravidla nevyjadřuje obecné názory, ale především pohled a zkušenosti autora, který je pod textové pole uveden. Neváhejte se s námi podělit o Vaše postřehy v připojeném blogovém okně komentáře.

ovládání Úvodní stránky

Záhlavímodré
logo S dětmi proti obezitě – proklik na úvodní stránku, malá loga – proklik na vybrané uživatelské stránky

modré menu – uživatelská struktura webové stránky s rozbalením hlavních podstránek

oranžové menu – informační část pro oslovované skupiny – po prokliknutí skupiny nebo prokliknutím na odpovídající obrázek se přechází na uživatelské stránky s vlastmím podmenu

 

program TOP programy

které jsou vytvořeny pro prevenci a léčbu dětské nadváhy a obezity